Diacel

diabetes
celiakie

Přihláška do DIACELU PÍSEK

Informace

Chci zasílat novinky e-mailem.

Zajímavé odkazy

Jihočeské sdružení celiaků

HaVita.cz - e-obchůdek bez lepku

Kritéria při stanovení stupně závislosti (PDF)

Příručka nejen pro rodiče diabetických dětí MPSV 2010 (PDF)

www.rekreace-bezlepku.cz

přirozeně bez lepku

www.bezgluten.cz

Diabetická hymna

Průvodce životem s cukrovkou

Lázeňská léčebna Mánes (leták)

Sociální pomoc Písecka

Benkor

Absolventské práce

Specifika ošetřovatelské péče u pacienta/klienta s celiakií - Kristýna Krilová (PDF)

Diabetes mellitus a sdružená autoimunitní onemocnění - Petra Setunská (PDF)

Celiakie - Eva Zíková (PDF)

Specifické potřeby dětí s diabetes mellitus 1. typu v rámci školní docházky - Bc. Lenka Kuchtová (PDF)

Diabetické dítě v MŠ - Anna Vyhlídková (PDF)

Kvalita života pacientů s diabetes mellitus I. typu - Lucie Belšanová (PDF)

Dítě s Diabetes mellitus v mateřské škole - Kateřina Kalinovská (PDF)

Vliv sociálního prostředí na adolescenta s diabetes mellitus při volbě povolání - Ing. Bc. Edita Šimáčková (PDF)

Význam edukace dětského diabetika - Eliška Králíčková (PDF)

Poslat vzkaz

Návštěvnost
















Patroni sdružení

Pavel Šporcl
Pavel Šporcl.

Hanka Křížková
Hanka Křížková.

Vzácná návštěva

Vzácná návštěva
Ministryně školství Kateřina Valachová a Jaromír Jágr za námi přijeli na Štědronín.

Naši partneři

Poděkování

pan senátor Krejča

Southwestern company

poděkování houslistovi Pavlovi Šporclovi

poděkování Nadaci Agrofert


Ke stažení

Zde najdete materiál ke stažení. (přihlášky,pozvánky...)

Výroční zprávy

Výroční zpráva 2012
Výroční zpráva 2013
Výroční zpráva 2014
Výroční zpráva 2015
Výroční zpráva 2016

E-shop

havita

Reklama

hobbyprodej

Články

BOWLINGOVÝ TURNAJ S DIACELEM

      O letošní bowlingový turnaj, který nejen pro své členy ve Sportcentru připravil Diacel Písek, sdružení rodičů dětí s diabetem a celiakií, byl obrovský zájem. Letos bylo dohromady 44 účastníků, z Písku, Milevska, Strakonic, Radomyšle, Nahošna, Sedlice, Týna nad Vltavou, Temelína, Chvaletic a z Kamenice nad Lipou. Za odpoledne se stihla pouze 3 kola. Los určil složení 4 družstev, tentokrát vyhrálo „Céčko“.


1místo: družstvo „ C“ 2668 bodů Jan Staněk /Písek/, Naďa Kučerová, Adam Rychtařík /oba Kamenice nad Lipou/, Veronika Luprichová /Temelín/, Jaruška Kloudová / Strakonice/, Radek a Lenka Trojáčkovi /Milevsko/, Petr Švec /Nahošín/, Matyáš Hesoun /Písek/, Eliška Tlapová /Písek/, Maruška Vodáková ml./Radomyšl/

2.místo: družstvo „D“ 2418 bodů Karel Kloud/Strakonice/, Klára Kučerová/Kamenice nad Lipou/, Tereza Cimplová /Kamenice nad Lipou/, Radek Trojáček ml./Milevsko, Jakub Čapek /Čížová/, Jan Luprich/Týn nad Vltavou// , Kevin (Kája) Kloud/Strakonice/, Jan Hesoun /Písek/, Eliška Skalová/Chvaletice/, Vendy Chrzová/Písek/

3.místo: družstvo “B“ 2293 bodů Karel Vlasák/Písek/, Vanda Luprichová /Týn nad Vltavou/, Emma a František Skalovi/ oba Chvaletice/, Adam Pšenčík //Kamenice nad Lipou/, Eda a Maruška Vodákovi /oba Radomyšl/, Boženka Švecová /Nahošín/, Jakub Trojáček /Milevsko/, Zdenka Staňková /Písek/, Lída Říhová/Temelín/

4.místo: družstvo „A“ 2208 bodů Hynek Králíček /Kovářov/, Karolína Kloudová /Strakonice/, Veronika a Vlasta Kučerovi, Filip Pšenčík / všichni Kamenice nad Lipou/,Jan Skala /Chvaletice/, Kuba Chrz /Písek/, Lukáš Trojáček /Milevsko/, Pavla Holečková /Sedlice/, Vlaďka Kadlecová /Temelín/, Marcela Hesounová/Písek/

Kategorie "DĚTI"

1. místo: Kevin (Kája) Kloud /Strakonice/ 201 b.
2. místo: Jaruška Kloudová /Strakonice/ 183 b.
3. místo: Kuba Trojáček /Milevsko/ 151 b.
4.místo:. Adam Pšenčík/Kamenice nad Lipou/
5.místo: Veronika Luprichová /Temelín/
6.místo: Tereza Cimplová /Kamenice nad Lipou
7.místo: Matyáš Hesoun /Písek/
8.místo: Kuba Chrz /Písek/
9.místo: Radek Trojáček /Milevsko/
10.místo: Jan Skala /Chvaletice/
11.místo: Emma Skalová /Chvaletice/

---------------------------------------------------------------------------

Kategorie „MLÁDEŽ“

1. místo: Lukáš Trojáček /Milevsko/ 263 b.
2. místo: Petr Švec /Nahošín/ 247 b.
3. místo: Maruška Vodáková ml./Radomyšl/ 183 b.
4.místo: Pavla Holečková /Sedlice/

---------------------------------------------------------------------------

Kategorie "ŽENY"

1. místo: Eliška Tlapová /Písek/ 276 b.
2. místo: Naďa Kučerová /Kamenice nad Lipou/ 267 b.
3. místo: Karolína Kloudová /Strakonice/ 263 b.
4.místo: Marcela Hesounová /Písek/
5.místo: Boženka Švecová /Nahošín/
6.místo: Klára Kučerová /Kamenice nad Lipou/
7.místo: Eliška Skalová /Chvaletice/
8.místo: Lenka Trojáčková /Milevsko/
9.- 10. místo: Zdenka Staňková /Písek/
Vanda Luprichová /Týn nad Vltavou/
11.místo Vendy Chrzová /Písek/
12.místo: Vlaďka Kadlecová /Temelín/
13.místo: Veronika Kučerová /Kamenice nad Lipou/
14.místo: Maruška Vodáková /Radomyšl/
15.místo: Lída Říhová /Temelín/

---------------------------------------------------------------------------

Kategorie "MUŽI"

1. místo: Adam Rychtařík /Kamenice nad Lipou/ 415 b.
2. místo: Jan Staněk /Písek/ 357 b.
3. místo: Karel Vlasák /Písek/ 346 b.
4.místo: František Skala /Chvaletice/
5.místo: Vlasta Kučera /Kamenice nad Lipou/
6.místo: Karel Kloud /Strakonice/
7.místo: Hynek Králíček /Kovářov/
8.místo: Jan Luprich/Týn nad Vltavou/
9.místo: Eda Vodák /Radomyšl/
10.místo: Jan Hesoun /Písek/
11.místo: Radek Trojáček /Milevsko/
12.místo: Jakub Čapek /Čížová
13.místo: Filip Pšenčík /Kamenice nad Lipou/


Za Z.S., Diacel Písek

Zdenka Staňková




foto
foto


<< předchozí

další >>

přehled všech článků